Ortodontiniai aparatai

Ortodontinis gydymas skiriamas kreivai išdygusių dantų tiesinimui, netaisyklingo sąkandžio gydymui, žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų korekcijai bei profilaktikai.

Ortodontinis gydymas taikomas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems pacientams. Ypač svarbus metas atkreipti dėmesį ir šalinti sąkandžio problemas ateina tuomet, kai vaikas yra 7-13 metų amžiaus. Šiuo laikotarpiu galima tikėtis geriausio gydymo rezultato.

Tam tikrų ligų ir būklių atvejais vaikams iki 18 metų, kai gydytojas ortodontas nustato dantų raidos ir dygimo sutrikimus, dantų ir veido anomalijas, taip pat įgimtas veido ir žandikaulių anomalijas bei deformacijas ortodontinės plokštelės ir breketų sistemos yra apmokamos iš PSDF.

KOMPENSUOJAMŲ ORTODONTINIŲ APARATŲ KATALOGAS

Kompensuojami ortodontiniai aparatai yra dviejų tipų: plokštelė ir breketai.

Plokštelės pagrindas gaminamas iš specialaus plastiko. Prie pagrindo tvirtinami metaliniai kabliukai, spyruoklės, lankai ir sraigtai. Kabliukai fiksuoja plokštelę prie dantų. Spyruoklės, lankai ir sraigtai formuoja taisyklingus dantų lankus.

Kitas gydymo būdas breketai. Nenuimamas, prie kiekvienos danties vainiko paviršiaus specialiu ortodontiniu cementu klijuojamas ortodontinis aparatas, nešiojamas visą ortodontinio gydymo laiką. Breketų sistema susideda iš breketų, vamzdelių, žiedų, lankų ir papildomų elementų (spyruoklių, mini sraigtų, elastikų, butonų ir kt.) Lankai tvirtinami prie breketų metalinėmis ar elastinėmis ligatūromis arba specialiais užraktais (beligatūriai breketai). Papildomi elementai užtikrina saugų dantų padėties koregavimą, skeletinės atramos formavimą ir kitus gydymo veiksmus.

 

 Adresas

Mindaugo g. 1a, Vilnius.
Kaip mus rasti?

Telefonas
Darbo valandos
I – V 8 00 – 20 00
VI – VII Uždaryta